Doprava a platba

DOPRAVA                                                                                                                                                          

Cena dopravy: 

Zásilkovna Z-point (výdejní místa): 79 Kč

Zásilkovna doručení na adresu: 109 Kč

Nad 2 500 Kč je doprava ZDARMA

Osobní odběr v síti Zásilkovna                                                                              zasilkovna

Objednávku si můžete nechat doručit na více než 3000 odběrných míst v partnerské síti Zásilkovna. Po doručení objednávky na odběrné místo budete informováni SMS a mailem, od této chvíle máte 7 dní na vyzvednutí. Objednávku můžete vyzvednout díky heslu obsaženém s informačí SMS a mailu. 

Zásilkovna na adresu

Tato služba je realizována Zásilkovnou prostřednictvím dopravního partnera DPD či GLS. Po předání zásilky přepravci, dostanete e-mail a SMS s podrobnostmi a máte možnost online sledovat vaši zásilku. 

Převzetí a reklamace - pokud je zjištěna při přebírání zásilky závada, poškození či nekompletnost zásilky, je nutné ihned na místě sepsat s obsluhou výdejny zápis o škodě (obsluha je povinna jej mít u sebe), který podepíšou obě strany a příjemce si ponechá u sebe jeho kopii. Na pozdější reklamace způsobené přepravou nebude brán zřetel.

 

PLATBA

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • bezhotovostně převodem (prostřednictvím QR kódu) na bankovní účet prodávajícího č. 2912629193/0800, vedený u České spořitelny(dále jen „účet prodávajícího“)

Platbu na dobírku ani zálohové platby nepřijímám.