O mně

 

90693081-1d29-46a2-ad08-225d9b13535c

 

 

 

Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou. Po mnoha letech jsem se rozhodla odejít ze zaměstnání, naordinovala si odpočinek a začala přemýšlet, kam se moje kroky budou ubírat dál. A v tom za mnou přišla kamarádka, jestli bych jí neupletla svetr. Tak jsem si řekla proč ne, plést umím už od dětství a pustila jsem se do pletení.

A pak příšla další kamarádka se stejnou prosbou. A pak další… a další… a já najednou intenzivně tvořila jeden svetr za druhým, až jich najednou bylo kolem osmdesáti. Cítila jsem, jak mě tento tvůrčí proces, na jehož konci někomu udělám radost, nesmírně naplňuje a proud života mě začal unášet směrem, který by mě možná před pár lety ani nenapadl. Ostatně jako už tolikrát za život. Stejně tak práce s vlnou dokonale zapadla do mozaiky mého celoživotního vztahu k přírodě. A tak zcela přirozeným způsobem vznikla značka WOOLHOF - spojení přírody a mého jména.

V logu značky WOOLHOF je divoká ovce Dall sheep. Žije na severu Ameriky, je ztělesněním volnosti a svobody. A právě to jsou základní esence mého bytí a nezbytné atributy pro mou tvorbu. Zaměřuji se převážně na dámské vlněné svetry, ale postupně rozšiřuji sortiment i o další produkty. 

Tímto děkuji všem, kteří mě dovedli na tuto cestu. A také děkuji, že mám čím dál více Vaši důvěru a necháváte si ode mě vytvořit svůj svetr. Do každého svetru se otiskuje můj rukopis a energie, a já věřím, že každý, kdo můj svetr nosí či nosit bude, ji pocítí. 


                   S úctou a respektem ke zvířatům a přírodě,

         Hana Hofmanová